Freitag, 16.08.2019 | ||||||
20:15 | SC Berg 1 (4.) | FC Neckertal-Degersheim 1 (3.) | 3 | : | 1 | |
Samstag, 17.08.2019 | ||||||
16:00 | FC Sargans 1 (3.) | FC Schmerikon 1 (2.) | 2 | : | 3 | |
16:00 | FC St. Margrethen 1 (2.) | FC Mels 1 (2.) | 2 | : | 5 | |
16:00 | Valposciavo Calcio 1 (3.) | FC Au-Berneck 05 1 (2.) | 2 | : | 1 | |
16:00 | FC Frauenfeld 1 (2.) | FC Wängi 1 (2.) | 2 | : | 1 | |
16:00 | FC Bonaduz 1 (4.) | FC Grabs 1 (4.) | 0 | : | 8 | |
17:00 | FC Celerina 1 (4.) | FC Thusis – Cazis 1 (3.) | 1 | : | 6 | |
17:00 | FC Sevelen 1 (4.) | FC Buchs 1 (3.) | 0 | : | 1 | |
17:00 | SC Aadorf 1 (3.) | FC Flawil 1 (3.) | 4 | : | 1 | |
17:00 | Lenzerheide Valbella 1 (5.) | AS Scintilla 1 (4.) | 2 | : | 4 | n.V. |
17:00 | FC Niederstetten 1 (4.) | FC Teufen 1 (3.) | 0 | : | 6 | |
17:00 | FC Niederwil 1 (4.) | FC Zuzwil 1 (3.) | 2 | : | 5 | n.V. |
17:00 | FC Schwanden 1 (5.) | KF Dardania St. Gallen 1 (3.) | 1 | : | 17 | |
17:00 | FC Untervaz 1 (4.) | FC Flums 1 (4.) | 1 | : | 6 | |
17.30 | FC Steinach 1 (3.) | FC Ems 1 (3.) | 4 | : | 5 | n.V. |
17:30 | FC Dussnang 1 (3.) | FC Ebnat-Kappel 1 (3.) | 3 | : | 0 | |
18:00 | FC Pfyn 1a (4.) | FC Abtwil-Engelburg 1 (2.) | 0 | : | 3 | |
18:00 | FC Münchwilen 1 (3.) | FC Henau 1 (3.) | 1 | : | 2 | |
19:00 | KS-Sulgen 1 (4.) | FC Speicher 1 (3.) | 3 | : | 5 | |
19:15 | FC Staad 1a (4.) | FC Appenzell 1 (3.) | 0 | : | 2 | |
20:00 | FC Herisau 1 (3.) | FC Romanshorn 1 (2.) | 2 | : | 3 | |
Sonntag, 18.08.2019 | ||||||
11:00 | FC Tägerwilen 1 (3.) | FC Rorschach-Goldach 17 1 (2.) | 5 | : | 4 | |
13:00 | FC Kosova 19 1 (5.) | FC Winkeln SG 1 (2.) | 1 | : | 16 | |
14:00 | FC Landquart-Herrschaft 1 (3.) | FC Neukirch-Egnach 1 (3.) | 2 | : | 0 | |
14:00 | FC Besa 1 (3.) | FC Arbon 05 1 (2.) | 2 | : | 3 | n.V. |
15:00 | FC Uznach 1 (3.) | FC Montlingen 1 (2.) | 6 | : | 8 | n.P. |
15:00 | CB Lumnezia 1 (4.) | FC Rüthi 1 (3.) | 0 | : | 3 | |
15:00 | CB Trun/Rabius 1 (3.) | FC Fortuna SG 1 (3.) | 5 | : | 4 | n.V. |
16:00 | FC Walenstadt 1 (4.) | CB Surses 1 (4.) | 4 | : | 0 | |
16:00 | FC Münsterlingen 1 (4.) | FC Bischofszell 1 (3.) | 3 | : | 4 | |
Mittwoch, 21.08.2019 | ||||||
20:15 | FC Altstätten 1 (2.) | US Schluein Ilanz 1 (2.) | 3 | : | 5 | |
Donnerstag, 05.09.2019 | ||||||
20:00 | FC Urnäsch 1 (4.) | FC Eschlikon 1 (4.) | 0 | : | 4 |
Start CUP – 1/32 Final